Ana Sayfa
Hakkımızda
Sigortalar
Bize Ulaşın
Bilgi ve Formlar
Ev Sigortaları
Ev Sigortaları
Yat - Tekne Sigortası
Yat - Tekne Sigortası
Marina Sigortası
Marina Sigortası
Otomobil Sigortaları
Otomobil Sigortaları
Sağlık Sigortaları
Sağlık Sigortaları
İşyeri Sigortaları
İşyeri Sigortaları
Bireysel Emeklilik
Bireysel Emeklilik
Hayat Sigortası
Hayat Sigortası
Sorumluluk Sigortası
Sorumluluk Sigortası
Nakliyat Sigortası
Nakliyat Sigortası
Tarım Sigortası
Tarım Sigortası
Seyahat Sigortası
Seyahat Sigortası
Alacak Kredi Sigortası
Alacak Kredi Sigortası
Mühendislik Sigortası
Mühendislik Sigortası
Süper Ev

Süper Ev Sigortası, evinizdeki bütün olası tehlikeler düşünülerek hazırlandı. Yangın, yıldırım, infilak, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, hava ve kara taşıtlarının çarpması, dahili su, sel/su baskını, duman, hırsızlık, kira kaybı, geçici konut masrafları, fırtına, yer kayması, kar ağırlığı, enkaz kaldırma masrafları? Eviniz bütün bu risklere karşı sigortalanır, içiniz rahat eder.

Tüm Ev

Tellioğlu sigorta, evimizi ve evimizle birlikte bizim için değerli olan pek çok şeyi güvence altına alan, koruyan Tüm Ev Sigortası?nı sunuyor. Tüm Ev Sigortası, aklınıza gelebilecek her türlü riske karşı evinizi sigortalıyor, ayrıca kişisel sorumluluk, kişi / aile ve taşınmaz mala bağlı olarak hukuksal koruma teminatlarını veriyor.

Optimum Ev

İster ev sahibi olun, ister kiracı; evinizdeki yaşamı garanti altına alabilir, yitirdiklerinizin yerine yenilerini koyabilirsiniz.Optimum Ev Sigortası, yangından su basmasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü riske karşı evinizdeki yaşamı garanti altına alıyor.

Mutlu Ev

Mutlu Ev Sigortası'nda, %10'luk enflasyon endeksi ve 50 $ karşılığı TL ile cam ve aynaların kırılması da teminatın içinde yer alır. Mutlu Ev Sigortası, konut binanızın ve/veya eşyalarınızın uğrayacağı doğrudan ve dolaylı maddi zararları, Mutlu Ev Sigortası Poliçe Bilgileri Kitapçığı'nda kapsamlı olarak açıklanan teminat koşulları ve teminatlar dahilinde sigorta eder...


Site Apartman Yönetimi

Artan nüfus oranı ve gelişen şehircilik anlayışıyla insanlar daha güvende olabilecekleri apartman, site ve toplu konutları tercih ediyor. Bu tür paylaşılan yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi için yöneticilere çok büyük işler düşüyor. Tellioğlu sigorta, omuzlarınızdaki yükü almak, sorumluluklarınızı paylaşmak için yeni bir ürün geliştirdi: Site/Apartman Yönetimi Sigortası.


Dask

Zorunlu Deprem Sigortasının amacı Meydana gelebilecek deprem felaketi sonucu bina maliklerinin veya intifa hakkı sahiplerinin binalarının ziyan ve hasarlanması nedeniyle uğrayacakları maddi zararların karşılanması için tesis edilmiştir.
Her hakkı saklıdır. Tellioğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.